Doprava

Vážený zákazník,

 

prečitajte si, akým spôsobom sa dostane objednaný tovar k Vám. 

 

 

  

   

 

 

Dovoz tovaru, ako sú  plynové kotle, potrubia, rozdeľovače, či čerpadlá a ďalší aj  sortiment, ako sú malé objednávky, ako sú termostaty, či iný drobný tovar do 1kg, realizujeme prepravnou spoločnosťou, dodanie býva vždy na druhý deň od nášho odoslania. Vodič Vám zatelefonuje dopredu či sa nachadzáte na mieste a môžete prebrať tovar. Pri tomto druhu prepravy je možná platba predfaktúrou, alebo na dobierku priamo vodičovi na mieste dodania. 

 

Tovar náročnejší na prepravu, ako sú solárne zostavy, panely, systémové dosky a ťažké kotle na tuhé palivá vozíme aj našou vlastnou dopravou a v tomto prípade vždy voláme a dohodneme sa individuálne na možnostiach doručenia, cene, čase a platbe.

 

 

Pri vytváraní objednávky máte samozrejme možnosť si zvoliť, akým spôsobom chcete tovar dodať a akým spôsobom bude prevedená platba. Každopádne v prípade potreby Vám radi vyhovieme podľa Vašich požiadaviek. 

 

Ostatné informácie ohľadné dopravy a logistiky sú k dispozícii na telefónnom čísle: +421 41 564 03 03 alebo na info@deltastav.sk


 

Cenník dopravy s DPH 

 

Kuriérska služba UPS

od 0 do 5 kg váhy ⇒ 5 € 
nad 5 kg do 30 kg váhy 
⇒ 9 €

 

				  
 
 

použitie pre všetky termostaty, drobný tovar, armatúry, potrubia, rozdeľovače,  /ako balík/ 

Kuriérska služba Geis nad 30 kg váhy⇒ od 19€

 

použitie pre všetky kotle, zásobníky na vodu, polystyrén pre podlahové vykurovanie, atď. / ako väčia zásielka na palete / 

Osobný odber v Žiline ⇒ zadarmo  

kompletne celý materiál

     

 

V prípade, že Vami zvolený spôsob dopravy nezodpovedá váhe objednávky, alebo pri väščích zásielkach Vás budeme kontaktovať a budeme informovať o spôsobe a cene dopravy. 
arrow_upward
Na vrch
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 21.12.2021 budú expedované až v novom roku po 10.1.2022. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.8.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
chat
Opýtajte sa