Kotly Vaillant

Plynové, elektrické kotly, zostavy a regulačná technika

Do skupiny Vaillant Group patrí medzi iné i značka Vaillant, ktorá vzhľadom na svoje 140 rokov  dlhé pôsobenie na trhu je považovaná za najväčšiu a najvýznamnejšiu značku. Má zastúpenie vo väčšine krajin sveta. Výnimkou nie je ani Slovensko, kde sídli spoločnosť Vaillant Group Slovakia, s. r. o..


Vďaka širokému spektru produktov a modelov si tu každý zákazník nájde presne to, čo potrebuje. Vaillant group myslí každý deň dopredu a ponúka individuálne riešenia pre každú potrebu a každý druh energie. Jej úspech je založený na výskume a vývoji, ktorý vždy prebieha v súlade so želaniami zákazníkov.


Tím vývojárov neustále pracuje na nových zariadeniach a technologických systémoch, ktoré sa čoraz jednoduchšie obsluhujú a ktoré už dnes spĺňajú požiadavky zajtrajška. V oblasti výroby kladie firma dôraz na dosiahnutie najvyššej kvality kotlov, ktorá predstavuje dokonalosť do najmenšieho detailu. Dôkazom toho je aj každoročné prihlásenie až 100 nových patentov.

 arrow_upward
Na vrch
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 21.12.2021 budú expedované až v novom roku po 10.1.2022. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážení zákazníci,
ospravedlňujeme sa za neskoršie odpovede na Vaše otázky a komentáre. V momentálne COVID situácií, ktorá nastala v našej spoločnosti, to nie je v našich silách.
Všetky objednávky sú naďalej vybavované.

Ďakujeme za pochopenie.
chat
Opýtajte sa