DELTASTAV.SK| Internetový veľkoobchod

Protherm MiSet

Kód: 0020261000
Akcia
Značka: PROTHERM
–11 %
Protherm MiSet
170 € –11 % 151,30 € / ks 126,08 € bez DPH
Skladom u dodávateľa

- drôtový týždenný izbový regulátor s dotykovým displejom, eBus rozhranie 

Detailné informácie

Podrobný popis

-  týždenný izbový regulátor s dotykovým displejom, moderný lesklý čierny dizajn

  • Ovládanie pomocou dotykových tlačidiel
  • Možnosť nastaviť až 12 časových intervalov s rôznou teplotou za deň
  • Regulátor MiSet je vhodný ku kotlom Protherm s eBUS zbernicou od roku 2003
  • Jednoduchá navigácia a prehľadná štruktúra menu
  • Regulátor umožňuje nastaviť špeciálne funkcie ako režim neprítomnosti, nárazové vetranie, teplá voda rýchlo, sušenie betónu a pod.
  • Popis ovládacích prvkov, predstavenie menu a textová nápoveď k ovládacím prvkom menu
  • eBus komunikačné rozhranie 
Technické údaje MiSet
Rozsah nastavenia teploty v miestnosti [°C] 5 - 30
Rozsah nastavenia teploty teplej vody 35 - 65°C
Pripojenie drôtové
Napájanie po zbernici eBus
Ekvitermická regulácia Áno
Adaptívna vykurovacia krivka Áno
Rozmery
(Výška/Šírka/Hĺbka) [mm] 122 x 122 x 26
Inštalácia na stenu

 

Dodatočné parametre

Kategória: regulátory eBus
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
MM Avatar autora 22.3.2022 09:45
Dobrý deň chcel by som sa spýtať že táto regulácia je vhodný k elektrickým kotlom mam protherm ray 18kw to vlastne slúži ako termostat alebo potrebujem termostat?
Odpovedať
D Avatar autora 22.3.2022 09:45
Dobrý deň, áno, táto regulácia je vhodná k Vášmu kotlu, ale vieme vám k vášmu kotlu ako náhradu ponúknuť aktuálne za rovnakú cenu aj tento termostat https://www.deltastav.sk/saswell-t19-7-rf-app-internetovy-programovatelny-termostat/ , ktorý máme na sklade.

Spoločnosť Protherm Production vyrába široký sortiment kotlov a zariadení na ohrev teplej vody. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačnéé kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V závode v Skalici vznikajú produkty značiek:

Začiatok výroby v zrekonštruovaných priestoroch súčasného sídla spoločnosti sa datuje od roku 2000, kedy sa na troch výrobných linkách vyrábalo 51 000 kusov finálnych výrobkov ročne. Postupom času sa výroba kontinuálne rozrastala až do súčasnej podoby. Pribúdali nové projekty a budovali sa nové výrobné linky. V súčasnosti v závode v Skalici vzniká viac ako 710 000 produktov za rok. Široký sortiment zariadení je vyrábaný pre krajiny Európy, Ázie a Afriky. Najviac sa exportuje do Nemecka, Ruska, Belgicka, Turecka, a Talianska.

V Protherm Production sú používané najmodernejšie elektronické pracovné postupy, vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovkách sprevádza zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. Tento inteligentný elektronický systém uľahčuje výrobu a pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly závodu v Skalici sú svetlé, čisté a nehlučné priestory. Cieľom Protherm Production je stať sa zelenou výrobou, preto investuje nemalé finančné prostriedky do ekologických riešení, inovácií a sústreďuje sa na šetrenie energie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.