DELTASTAV.SK| Internetový veľkoobchod

Regulácia Bosch EasyControl CT 200

Kód: 7736701341
VO zľava
Značka: BOSCH
378 € –10 % 338,31 € / ks 281,93 € bez DPH
Skladom u dodávateľa

- inteligentné diaľkové ovládanie cez aplikáciu, dizajn so sklenenou dotykovou obrazovkou a podsvietením- pre jeden okruh 

Detailné informácie

Podrobný popis

- inteligentný dotykový regulátor 
- s ovládaním cez aplikáciu 
- dizajn so sklenenou obrazovkou a podsvietením 
- dve farebné prevedenia v bielej, alebo čiernej farbe

 • vhodný pre byty aj rodinné domy / 1 vykurovací okruh / 
 • jednoducho ovládateľný vďaka intuitívnej aplikácii EasyControl   
 • intuitívne nastavenie vďaka QR kódu 
 • možnosť voľby farebného prevedenia displeja (biela / čierna)
 • individuálne nastavenie teploty v jednotlivých miestnostiach s použitím
  inteligentných termostatických hlavíc EasyControl
 • detekcia prítomnosti osôb prostredníctvom GPS
 • rozmery: v 153 mm x š 103 mm x h 24 mm
 • hmotnosť: 0,4 kg
 • farba: biela /čierna

Jednoducho výnimočný
Štýlový doplnok každého domova, zaregistruje keď ste doma a automaticky prispôsobuje vykurovanie Vašej každodennej činnosti. Kúrenie je zapnuté len vtedy, keď ho skutočne potrebujete. Úspora energie je naozaj jednoduchá! 

Individuálne ovládanie miestnosti
21 °C v obývacej izbe, 24 °C v kúpeľni a 18 °C v spálni – pomocou regulátora EasyControl ich môžete ovládať bez námahy. Jednoducho zadajte požadovanú teplotu pre každú miestnosť a to je všetko. Jedinou ďalšou potrebnou technológiou je inteligentná radiátorová termostatická hlavica EasyControl.
(Regulácia jednotlivých miestností na podlahové vykurovanie zatiaľ nie je podporovaná.)
 
Jednoducho ideálne riešenie
Regulátor EasyControl urobí Váš vykurovací systém inteligentným aj v prípade, ak ide o staršie systémy. Jednoducho nainštalujete a využívate výhody. 

Jednoducho ovládajte aj ohrev vody- možnosti:

 • zapnuté: teplá voda je dostupná kedykoľvek
 • automaticky: voda sa ohrieva podl'a časového programu
 • vypnuté: funkcia teplej vody je vypnutá
Podsvietenie
Regulátor EasyControl s vami komunikuje nielen prostredníctvom aplikácie, ale aj svojím podsvietením. Ihneď ako vyšlete do vykurovacej sústavy pokyn na zvýšenie teploty, na jednu sekundu sa rozsvieti na oranžovo, alebo naopak na modro, ak teplotu znižujete. Ak opustíte domov, podsvietenie sa sfarbí na zeleno, čo signalizuje, že vykurovanie sa automaticky preplo do režimu "mimo domov". Červené podsvietenie signalizuje poruchu vo vykurovacom systéme. Ak všetko pracuje tak ako má, podsvietenie zostáva vypnuté.
 

Pozor!!! :   Do objednávky zadajte prosím prevedenie: v bielej, alebo čiernej farbe.
/V prípade chýbajúcej špecifikácie, farba bude vybraná biela./

Chcete pripojiť CT200 ku kotlu bezdrôtovo?
Použite modul Bosch Control-Key K 20 RF

 

Dodatočné parametre

Kategória: regulácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.401 kg

Inštruktážne video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 125 rokov zásobuje trh s účinnými, ľahko ovládateľnými a zároveň spoľahlivými zariadeniami, ktoré ľuďom vytvárajú teplé a útulné domovy. Bosch Termotechnika dnes svojim zákazníkom celosvetovo ponúka riešenia pre klímu priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie.

Od roku 1932 sú značky Junkers a Bosch spojené silným partnerstvom. Zlúčenie umožnilo spojenie tradičnej remeselnej práce s najmodernejšou technológiou. Pod značkou Bosch sa dnes koncentrujeme na budúcnosť s inteligentnou technológiou budov, v ktorej hrá tepelná technika významnú úlohu.

Junkers Bosch je Bosch

Osvedčené know-how Junkers v oblasti vykurovacej techniky sme postupne rozširovali o technologické know-how značky Bosch. S inovatívnou silou tohto partnera ponúkame celý rozsah najmodernejších technológií. Prinášame vám to najlepšie z obidvoch oblastí zjednotené pod jedným známym menom - BOSCH. Naša vykurovacia technika tak vám ako aj vašim zákazníkom ešte viac zjednodušuje život. Budujte vašu budúcnosť so značkou Bosch .

Prečo sa teraz voláme už iba Bosch?

Značka Bosch sa teší vysokej obľúbenosti. Už 130 rokov predstavuje technologické skúsenosti - vďaka najmodernejšiemu vývoju tohto dôveryhodného partnera sprevádzame našich zákazníkov do digitálnej budúcnosti. Bosch sa koncentruje na predaj inteligentných technológií budov od jedného dodávateľa. Naša vízia je spojenie oblasti domáce spotrebiče, zabezpečovacia technika a tepelná technika. Ako prvý poskytovateľ chceme komplexne ponúkať hotové Smart Home riešenia.

Kvalita značky Junkers bude pokračovať, pretože história, tradícia a skúsenosť budú s dielmi Junkers naďalej zabudované v každom produkte značky Bosch. Junkers pre nás znamená viac ako 120 rokov osvedčenej techniky a najvyššej kvality – tejto značke a našej hrdosti na ňu sme postavili pamätník vlastným múzeom. V lokalite Wernau prezentujeme históriu a životné dielo zakladateľa Huga Junkersa.

Pre servisné požiadavky zariadení Junkers zostávame naďalej kompetentní - všetci známi kontaktní partneri sú pre našich zákazníkov a partnerov aj naďalej vždy k dispozícii.

V budúcnosti sa chceme ešte viac koncentrovať na jednoduchosť a osvedčenú kvalitu našich produktov a služieb. Intuitívne ovládanie odteraz spájame s inteligentným, samovysveľujúcim a na zákazníka orientovaným dizajnom. Oblasť vykurovacej techniky prechádza zmenou – s digitalizáciou je potrebný aj vývoj zodpovedajúcich riešení. Už teraz má Bosch dobrý príklad pre digitálny servis. S aplikáciou HomeCom Pro máte vždy prehľad o vykurovacích systémoch vašich zákazníkov pre vykonávanie kontroly, nastavení a údržby.

UPOZORNENIE:

Vážení zákazníci,
plynové spotrebiče sú vyhradené plynové zariadenia. Pre Slovenskú republiku sú povolené na predaj, inštaláciu a prevádzku iba tie spotrebiče, ktoré sú pre SR schválené notifikovanou inšpekčnou a certifikačnou organizáciou v Slovenskej republike a sú dodávané s príslušným Prehlásením o zhode - EU. S tým je spojená aj naša zákonom stanovená povinnosť pri uplatnení zodpovednosti za vady výrobku.
Výrobky Junkers a Bosch zakúpené mimo územia Slovenskej republiky tu nie sú schválené pre prevádzku.
Pokiaľ vám hociktorá servisná či montážna firma v zahraničí zakúpené výrobky uvedie do prevádzky, koná nezákonne a je vystavená riziku právneho postihu v prípade akejkoľvek nehody spojenej s prevádzkou výrobku.
Firme Robert Bosch, spol. s.r.o. v takých prípadoch zaniká zákonná povinnosť v súvislosti s uplatnením zodpovednosti za vady výrobku.
Ďakujeme za porozumenie!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.