Radiátory rebríkové, vykurovacie tyče

Rebríkové kúpeľnové radiátory predstavujú moderné a ľahko osaditeľné riešenie vykurovania malých priestorov ako sú kúpeľne či sociálne miestnosti, vďaka nízkej hĺbke zabudovania. 
Dodávané sú s kompletným príslušenstvom potrebným pre inštaláciu, štandardne v bielej farbe. Sú zhotovené z horizontálnych rúrok kruhového prierezu, ohnutých a dvoch vertikálnych zberných rúrok s, bez viditeľných spojov.
Rozloženie jednotlivých trubiek zabezpečuje bezproblémové zavesenie uterákov a dobré odovzdávanie tepla. Kvalitný materiál, precízne lakovanie práškovou farbou a IP krytie 54 zaručuje ich dlhú životnosť i vo vlhkých priestoroch, akými sú kúpeľne, či sauny.
Všetky je
 možné osadiť elektrickou vykurovacou špirálou. 

 
Zoradenie:


 • Autor:
  Marián
  Dátum:
  21. 5. 2022

  Je možné použiť vykurovaciu tyč na obojživelnik
 • Autor:
  vlado
  Dátum:
  4. 2. 2022

  dobrý deň zháňam radiátor VKP 21 alebo 22 VKP 900/400 900výška
 • Autor:
  Deltastav
  Dátum:
  22. 2. 2022

  Dobrý deň, Ak je to ešte aktuálne, pošlite nám prosím vás do mailu Vaše údaje, aby sme vedeli v systéme vytvoriť cenovú ponuku na požadovaný radiátor, na stránke ich nemáme uvedené, ale máme ich v ponuke... Ďakujem.
 • Autor:
  Mojmír Kandrík
  Dátum:
  25. 1. 2022

  Dobrý deň, máte vykurovacie tyče s termostatom (výkon 600 príp. 900W, radiátor 600x1800mm), v prevedení chróm? Za informáciu ďakujem.
 • Autor:
  Deltastav
  Dátum:
  1. 2. 2022

  Dobrý deň, áno máme na sklade.arrow_upward
Na vrch
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 21.12.2021 budú expedované až v novom roku po 10.1.2022. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážení zákazníci,
ospravedlňujeme sa za neskoršie odpovede na Vaše otázky a komentáre. V momentálne COVID situácií, ktorá nastala v našej spoločnosti, to nie je v našich silách.
Všetky objednávky sú naďalej vybavované.

Ďakujeme za pochopenie.
chat
Opýtajte sa