DELTASTAV.SK| Internetový veľkoobchod

Protherm Gepard Condens MKO + VEQ75 + Thermolink P

Kód: 0010039219
Akcia
Značka: PROTHERM
–11 %
Protherm Gepard Condens MKO + VEQ75 + Thermolink P
od 2 220 € –11 % od 1 975,80 € / ks od 1 646,50 € bez DPH

Zvoľte variant

- variabilná zostava na vykurovanie 12kW a 25kW a prípravu TV v externom zásobníku 68L s reguláciou

Detailné informácie

Typ: Protherm Gepard Condens 12 MKO + VEQ75 + Thermolink P
Skladom u dodávateľa | 0010039219
2 220 €
1 975,80 € / ks
1 646,50 € bez DPH
Typ: Protherm Gepard Condens 25 MKO + VEQ75 + Thermolink P
Skladom u dodávateľa | 0010039220
2 260 €
2 011,40 € / ks
1 676,17 € bez DPH

Podrobný popis

- variabilná zostava na vykurovanie a prípravu TV v externom zásobníku 68 l 

 

  • Protherm Gepard Condens 12 MKO + VEQ75 + Thermolink P 

- sa skladá z kondenzačného kotla Gepard Condens 12 MKO (len na vykurovanie s maximálnym výkonom 12,7 kW), externého zásobníka teplej vody VEQ75/2B, objem 68 litrov 
eBUS regulátora Thermolink P .
Voda v zásobníku je prednostne nahrievaná vykurovacou vodou so zvýšeným výkonom kotla až na 15kW. Regulátor komunikuje s kotlom nepretržite prostredníctvom rozhrania eBUS a riadi celú zostavu.

Zásobník je v tomto prevedení možné zavesiť vedľa kotla, alebo aj použiť ako stacionárny zásobník.

__________________________________________________________________________________________________________________________

  • Protherm Gepard Condens 25 MKO + VEQ75 + Thermolnik P 

- sa skladá z kondenzačného kotla  Gepard Condens 25 MKO (len na vykurovanie s maximálnym výkonom 12,7 kW), externého zásobníka teplej vody VEQ75/2B, objem 68 litrov 
a eBUS regulátora Thermolink P .
Voda v zásobníku je prednostne nahrievaná vykurovacou vodou so zvýšeným výkonom kotla až na 30kW. Regulátor komunikuje s kotlom nepretržite prostredníctvom rozhrania eBUS a riadi celú zostavu.

Zásobník je v tomto prevedení možné zavesiť vedľa kotla, alebo aj použiť ako stacionárny zásobník.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Gepard
Záruka: 2 roky
Predĺžená záruka: Možnosť predĺženia záruky kotla až na 5 rokov- bližšie informácie a jednoduchý postup nájdete tu: https://lnk.sk/tcvx

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Protherm Production vyrába široký sortiment kotlov a zariadení na ohrev teplej vody. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačnéé kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V závode v Skalici vznikajú produkty značiek:

Začiatok výroby v zrekonštruovaných priestoroch súčasného sídla spoločnosti sa datuje od roku 2000, kedy sa na troch výrobných linkách vyrábalo 51 000 kusov finálnych výrobkov ročne. Postupom času sa výroba kontinuálne rozrastala až do súčasnej podoby. Pribúdali nové projekty a budovali sa nové výrobné linky. V súčasnosti v závode v Skalici vzniká viac ako 710 000 produktov za rok. Široký sortiment zariadení je vyrábaný pre krajiny Európy, Ázie a Afriky. Najviac sa exportuje do Nemecka, Ruska, Belgicka, Turecka, a Talianska.

V Protherm Production sú používané najmodernejšie elektronické pracovné postupy, vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovkách sprevádza zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. Tento inteligentný elektronický systém uľahčuje výrobu a pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly závodu v Skalici sú svetlé, čisté a nehlučné priestory. Cieľom Protherm Production je stať sa zelenou výrobou, preto investuje nemalé finančné prostriedky do ekologických riešení, inovácií a sústreďuje sa na šetrenie energie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.